85 тисяч гривень на закупівлю медичного обладнання передала Вінницька єпархія УПЦ госпіталю

4 лютого митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав обласний клінічний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни. Метою візиту була передача коштів, зібраних духовенством та мирянами Вінницької єпархії УПЦ для придбання багатофункціонального комплексу «Акватракціон», який застосовується зокрема для лікування складних травм та захворювань хребта.

Наприкінці минулого року керівництво госпіталю звернулося до єпархіального управління з проханням про надання матеріальної допомоги на придбання нового обладнання, зазначивши, що воно буде використовуватися для лікування та реабілітації учасників АТО, яких направляють до госпіталю.

Simeon2015FebAto

Духовенство та віруючі Вінницької єпархії відгукнулися на прохання лікарів і зібрали у храмах єпархії 85 тисяч гривен. Ці кошти митрополит Симеон передав начальнику госпіталю В.В. Бабійчку. Архієрей побажав скорішого видужання усім учасникам АТО та ветеранам Вітчизняної війни, які лікуються у госпіталі. Владика висловив сподівання, що за допомогою сучасного медичного обладнання лікування цих людей буде проходити швидше та ефективніше.

orthodox.vinnica.ua

Галерея

ГалереяГромадська позиція.ГалереяКонкурс по благоустрою территорії

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапіїї
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони:
+38(0432)55-07-95 - заступник начальника госпіталю з медичної частини
+38(0432)55-07-94 - рецепція
Факс +38(0432)55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Facebook: www.facebook.com/vokgvv/notifications/
Внутрішньогоспітальний портал.