КНП "Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни
Вінницької обласної Ради"
Про нас
 
Історія закладу
Госпіталь ветеранів війни заснований в лютому 1946 року згідно Постанови РНК СРСР від 29.08.1945 року «Про покращення медичного обслуговування інвалідів Вітчизняної війни».
З дня заснування заклад розміщувався в приміщеннях обласної психоневрологічної лікарні ім. академіка О.І. Ющенка, а з 1983 року - розташовувався в спеціально побудованому чотирьохповерховому лікувальному корпусі.
Першим керівником закладу в 1946 р. був призначений майор медичної служби Файнерман Н. М.
В різний час начальниками госпіталю працювали: Морейніс Е., Гробман Р. Д., Кириченко М. Д., Аленгоз І. А., Мар'янчик Р. Я., Філіпович Б. М., Онікієнко М. К.
З 1987 р. госпіталь очолює Заслужений лікар України Бабійчук В. В., якого у 2015 році Кабінет Міністрів України нагородив Почесною Грамотою за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку сфери охорони здоров'я та багаторічну сумлінну працю.
Поступово заклад розвивався і розширювався, збільшувався кадровий склад. У 2001 році було завершено будівництво реабілітаційного корпусу госпіталю з харчоблоком, їдальнею та конференцзалою на 250 місць, який з'єднаний критим переходом з основним корпусом.
На сьогодні госпіталь має свою сучасну клінічну лабораторію; функціонують такі відділення: фізіотерапевтичне, 2 хірургічних, 2 неврологічних, З терапевтичних, відділення анестезіології та інтенсивної терапії; кабінети функціональної та ультразвукової діагностики, ендоскопічний, рентгенологічний, гінекологічний, урологічний, стоматологічний, лазерної хірургії та кабінет психотерапії, психодіагностики та психокорекції.
Роботу закладу забезпечують 404 співробітники, з яких: 61 лікар, 184 медичних працівники із середньою медичною освітою та 159 іншого персоналу.
Госпіталізація здійснюється за спеціальними направленнями із зазначенням профілю відділення та терміну перебування. Це дозволяє ефективно використовувати ліжковий фонд та створює однакову доступність як жителям обласного центру, так і сільських районів області.
Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - визнано найкращим закладом для ветеранів війни в Україні, про що свідчить Рішення спільного пленуму Ради організації ветеранів України та засідання колегії Міністерства охорони здоров'я України від 18.11.2010 року «Про стан і заходи поліпшення медичного обслуговування та медикаментозного забезпечення ветеранів війни, праці, військової служби, інших силових структур, дітей війни, пенсіонерів, громадян похилого віку та жертв нацистських переслідувань в Україні».
Багаторічний досвід діяльності, серйозна медична база, використання сучасних методологій та висока культура обслуговування - ті складові, які виокремлюють госпіталь з усієї палітри медичних установ держави багато років поспіль, забезпечують йому впевнену першість серед аналогічних закладів України.
Наші світлини
 
  АДРЕСА:
  21037, м.Вінниця, вул. Пирогова, 109А
 
Ми на карті міста
ТЕЛЕФОНИ:
(0432)68-22-92,
(0432)55-07-89
  E-mail:
  vokgvv@ukr.net
  vokgvv@gmail.com