Діагностичні кабінети, лабораторія

Кабінет УЗД

Кабінет УЗД

Кабінет ультразвукової діагностики Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни функціонує з 1992 року. Дослідження проводить Капітанчук Ю.А., лікар вищої кваліфікаційної категорії з ультразвукової діагностики Кабінет оснащений сучасним ультразвуковим сканером Logiq 500 з чотирма датчиками для обстеження різних органів та систем. У кабінеті проводиться:

Читати повністю...

Рентген кабінет

Рентген кабінет

Рентгенкабінетом госпіталю завідує Сташок О.Д., лікар вищої кваліфікаційної категорії. В його підпорядкуванні працюють 2 рентгенлаборанти вищої кваліфікаційної категорії. Рентгенкабінет працює згідно ліцензії на провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання у сфері використання ядерної енергії. Регулярно проводиться індивідуальний дозиметричний контроль для персоналу категорії «А» а також проводиться перевірка знань з радіаційної безпеки у працівників рентгенкабінету комісією з перевірки знань з радіаційної безпеки на базі обласного клінічного онкологічного диспансеру. Кабінет оснащений сучасною апаратурою, завдяки якій пацієнти можуть отримати якісне обстеження як у самому кабінеті, так і за допомогою пересувних рентгенапаратів в операційних палатах та палатах важко хворих (нетранспортабельних). Завдяки професіоналізму працівників пацієнти мають можливість пройти рентгенологічні обстеження органів грудної клітки, серця з контрастуванням стравоходу, нирок, органів черевної порожнини, кістково-суглобової системи, сечостатевої системи та дослідження інших органів.

Читати повністю...

ЕКГ - кабінет

ЕКГ - кабінет

Електрокардіографія (стандартна методика, допоміжні відведення, картокардіографія).Добове моніторування ЕКГ та АТ (холтеровський моніторинг) Спірографія (стандартна методика), функціональні проби Реовазографія верхніх та нижніх кінцівок.Реографія печінки.Реографія легеневої артерії.Реоенцефалографія.Тетраполярна реографія.

Читати повністю...

Лабораторія

Лабораторія

Клініко-діагностична лабораторія, поряд із забезпеченням діагностичного процесу, вирішує завдання моніторингу ранніх предикторів розвитку захворювань, оцінки обраної профілактики та лікування.

Читати повністю...

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.