До уваги УЧАСНИКІВ АТО, в тому числі демобілізованих та членів їх сімей!

Медична допомога учасникам АТО, в тому числі демобілізованим та членам їх сімей надається в закладах охорони здоров’я загальної мережі та спеціалізованих медичних закладах Вінницької області відповідно до Дорожньої карти надання медичної допомоги.
Учасники АТО та члени його родини будуть забезпечені необхідним комплексом діагностичних обстежень та першочерговою безвідмовною госпіталізацією в лікувально-профілактичні заклади вторинного або третинного рівня надання медичної допомоги. Також запроваджено обов’язкове медичне обстеження та диспансерне спостереження за цією категорією громадян.
Щоб пройти обстеження, отримати необхідну медичну допомогу, відновне лікування та реабілітаційні заходи необхідно звернутися в лікувально-профілактичний заклад за місцем проживання до свого сімейного лікаря.
Якщо учасник АТО або член його родини потребують додаткового обстеження, консультації вузьких спеціалістів та, в разі потреби, - госпіталізації, сімейний лікар направляє таких хворих до спеціалізованого закладу.
При потребі у реабілітації та відновному лікуванні учасників АТО, в тому числі демобілізованих направляють до Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів ВВ, а також до обласних закладів третинного рівня надання медичної допомоги згідно з Дорожньою картою надання медичної допомоги, відновного лікування та реабілітаційних заходів для учасників АТО, в тому числі демобілізованих.
Сімейний лікар повинен забезпечити пацієнта необхідними медичними документами для подальших консультацій, госпіталізації та інших видів медичної допомоги.
Також відповідно до Дорожньої карти в Вінницькому обласному клінічному госпіталі для інвалідів ВВ створено «Єдине вікно», куди учасник антитерористичної операції може звернутися безпосередньо. Саме даний медичний заклад визначено, як головний координатор роботи по організації надання медичної допомоги, проведення відновного лікування та реабілітаційних заходів учасників АТО. Знаходиться госпіталь за адресою: 21005 м. Вінниця, вул.. Пирогова 109-А.
До уваги УЧАСНИКІВ АТО, в тому числі демобілізованих та членів їх сімей!

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.