Діяльність

Громадська позиція.

Громадська позиція та допомога колективу Вінницького обласного клінічного госпіталю для ІВВ учасникам майдану та бійцям АТО

Читати повністю...

Наглядова Рада

НР_Начальник

Згідно до наказу №51-ОД від 30.05.2014р., з метою досягнення максимально ефективного функціонування закладу охорони здоров’я, оптимального балансу потреб і інтересів пацієнтів, їх родичів чи законних представників, медичного та іншого персоналу закладу та місцевого самоврядування, зацікавлених громадських організацій, спонсорів Створено громадську наглядову Раду в такому складі:

Читати повністю...

Зв'язки

Зв'язки

Госпіталь підтримує тісні зв’язки як з державними установами так і з громадськими об’єднаннями. Серед лікарів є представники міжнародної спілки Médecins sans frontières (медицина без границь), українських об’єднань «Здоров’я нації», представники Християнських об’єднань лікарів тощо. Постійно діє профком. На базі госпіталю проводять концерти ансамблі від Спілки Афганців та МВС, місцеві народні колективи. Вже традиційними стали колядки, з участю батюшок. А ще, до актової зали госпіталю ( яка до речі, обладнання за всіма вимогами проведення конференцій) полюбляють приїжджати представники облдержадміністрації, департаменту, вінницької області, головні лікарі вінницьких лікарень та українських госпіталів, представники політичних партій. Саме тут проходять мед.колегія, та численні з’їзди.

Читати повністю...

Нагороди, відзнаки, подяки

Сертифікат на систему управління якістю, який відповідає європейським вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT)

Читати повністю...

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.