Госпіталь отримав подарунок.

Госпіталь має сучасне обладнання та устаткування і надає найкращі санаторно-курортні послуги. Його матеріально-технічній базі можуть позаздрити відомі відомчі оздоровниці. А все тому, що упродовж останніх років заклад активно шукає надійних партнерів. Нині усім необхідним його забезпечують волонтери, небайдужі підприємці та навіть закордонні меценати. Серед них і литовський бізнесмен українського походження Володимир Єрофєєв.
Госпіталь отримав подарунок.
4 листопада він подарував госпіталю апарат «Ампліпульс», який застосовують для проведення магнітотерапії. Лікарі кажуть, що прилад незамінний при остеохондрозі та лікуванні хронічних запальних вогнищ у кінцівках.
Госпіталь отримав подарунок.
«Магнітотерапія – один з найбезпечніших методів лікування. Апарат сприяє покращенню кровообігу і нормалізації обмінних процесів в організму, – розповідає завідувач фізіотерапевтичного відділення госпіталю Олена Олексій. – Ми вже маємо три таких прилади. Сьогодні у подарунок отримали ще один. Він дозволить розвантажити чергу серед пацієнтів і охопити цією безболісною і корисною процедурою ще більше пацієнтів».
Госпіталь отримав подарунок.
А пацієнтів тут вистачає - ветерани другої Світової, афганці, а тепер і ветерани АТО. Тут, на реабілітації, бійці немов на відпочинку. Жартують: сніданки отримують просто в ліжко.

vodtrk.com.ua
day.kiev.ua

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.