Гості із Польщі побачили, як реабілітуються учасники АТО

13 липня 2016 року Іноземна делегація, у складі уповноваженої зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства Республіки Польща Іоланти Хелмінської, генерального директора Лодзинської Агенції регіонального розвитку Пшемислава Анджеяка та спеціаліста Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської управи Лодзинського воєводства Міхала Пєтранека, в супроводі голови обласної Ради Анатолія Олійника відвідала Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни.

Гостей радо зустрів головний лікар госпіталю Валерій Бабійчук, який показав та розповів про діяльність і роботу медичного закладу.

- Кваліфіковані лікарі, чуйне ставлення медичного персоналу, сучасна діагностична апаратура та власна клінічна лабораторія – все це дає можливість покращити перебування пацієнтів у закладі та сприяє їхньому швидкому одужанню, - розповідає Валерій Бабійчук.
Гості із Польщі побачили, як реабілітуються учасники АТО
Дивились, як функціонує спортивний зал, сауна, кріосауна, басейни, а також соляну кімнату, де пацієнти лікують легеневі хвороби. Відвідали бібліотеку з фондом 5000 книг та конференц-залу.
Гості із Польщі побачили, як реабілітуються учасники АТОГості із Польщі побачили, як реабілітуються учасники АТО
На зустрічі було зазначено, що зараз особливу увагу в госпіталі приділяють реабілітації учасників бойових дій в АТО, в тому числі, демобілізованих. В госпіталі працюють психотерапевт та медичний психолог, які допомагають бійцям відновити свій психологічний стан і адаптуватися до мирного життя. Для цього функціонує кімната психологічного розвантаження, де бійці АТО проходять необхідні курси терапії.
Гості із Польщі побачили, як реабілітуються учасники АТО
Окрім психологічної роботи з воїнами АТО, проводять і реабілітаційну роботу стосовно фізіологічного та фізичного відновлення організму.

Уповноважена зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства Республіки Польща Іоланта Хелмінська зазначила, що в госпіталі все пронизане любов’ю та дбайливим ставленням до пацієнтів.

- Це є результат того, що керівник закладу живе роботою та закоханий в те, чим займається, - зауважила пані Іоланта.
Гості із Польщі побачили, як реабілітуються учасники АТО
По завершенню візиту польська делегація домовилася про подальшу співпрацю з Вінницьким обласним клінічним госпіталем ветеранів війни.

Вінницька обласна Рада

Громадська позиція.ГалереяБджололікування