Кабінет психотерапевта

Покращити свій психоемоційний стан пацієнти можуть в кабінеті психотерапії, де проводяться психодіагностика, психокорекція (індивідуальна, групова), профілактика психічних розладів.

Рибчинська Н.О., лікар-психотерапевт застосовує такі методики та технології лікування як

  • раціональна психотерапія,
  • аутотренінг,
  • сімейна психотерапія,
  • релаксація,
  • музикотерапія тощо.
    Психотерапія в геронтологічних клініках відрізняється по можливостях, об'єму, постановці завдань і методичних підходах, що пов'язано з особливостями психічних порушень у людей похилого віку, а саме з біологічними процесами, які мають в основі більшості цих захворювань. Через багатофакторність патогенезу і біоредуктивну основу більшості психозів виділення психічних, особистісно-психологічних і соціальних факторів у розвитку захворювання часто неможливо, що створює труднощі для проведення психотерапії. Разом з тим, психічне захворювання майже завжди (за виключенням глибокого слабоумства) опосередковане особистістю хворого, що, зокрема, виражається реакцією на хворобу, зміну обстановки, очікування, пов'язані з лікуванням і перспективою після виписки із лікарні.

Особливості лікування воїнів з АТО
Наталія Олексіївна розробила та впровадила програму психологічної реабілітації учасників АТО, яка включає психодіагностику, роботу із пацієнтом та оточенням (у тому числі із медичним персоналом), допомогу в адаптації до умов перебування у госпіталі, психокорекцію та інше. Програму оцінили неврологи ВОПНЛ ім. Ющенко.

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.