На День Перемоги голови облдержадміністрації та облради завітали до госпіталю для інвалідів

На День Перемоги голови облдержадміністрації  та облради  завітали до госпіталю для інвалідів9 травня традиційно голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та голова обласної Ради Сергій Свитко завітали до обласного клінічного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни, щоб разом з ветеранами розділити радість Великої Перемоги та подякувати за подвиг, мужність та мирне небо для наступних поколінь.
- Свято 9 Травня щороку змушує нас замислитися над цінностями людського життя. Адже 69 років тому саме в ці дні світло перемогло над пітьмою, а правда – над неправдою. І та перемога, яку ви подарували, дозволила нам усім майже сім десятиліть жити під мирним небом, - зазначив у вітальному слові голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник.
Очільник регіону також зауважив, що цьогорічне 9 Травня особливе, адже проходить на фоні зовнішньої агресії: практично анексовано Крим, силами ззовні розхитується внутрішня ситуація в Українській державі. Та задумане агресором, переконаний Анатолій Олійник, здійснити не вдасться.
- Сьогоднішнє покоління українців теж здатне на подвиг. І хочу вас запевнити, що і обласна, і міська влада, і керівництво на місцях зроблять усе можливе й неможливе для того, щоб оборона нашої області була надійною, - наголосив керівник ОДА.
Вітаючи ветеранів, Анатолій Олійник побажав усім присутнім мирного неба, здоров’я, Божої благодаті та благословення і кращої долі для всього українського народу. Зі словами привітання звернувся до учасників зустрічі і голова обласної Ради Сергій Свитко. З нагоди свята очільники Вінниччини вручили керівнику обласного клінічного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни сертифікат у сумі 2 млн. гривень на придбання для закладу ультразвукової системи. А по завершенню концертної програми, за доброю традицією, усі охочі мали змогу скуштувати солдатської каші.

12.05.2014
Джерело: http://www.vin.gov.ua/
Більше читайте тут: http://news.vn.ua/2014/05/12/28012

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.