На варті здоров’я ветеранів

08.05.2015 |

Одним із найкращих закладів для ветеранів війни в Україні вважають Вінницький обласний клінічний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни. Це не даремно, адже у 2012 році Вінницький обласний госпіталь підтвердив вищу акредитаційну категорію МОЗ України. Нинішнього року лікувальний заклад став головним координатором роботи по організації надання медичної допомоги, проведення відновлювального лікування та реабілітаційних заходів учасників АТО, в тому числі демобілізованих.
До того ж, кваліфіковані лікарі, чуйне ставлення медичного персоналу, найкраща діагностична апаратура та власна клінічна лабораторія дають можливість покращити перебування пацієнтів у закладі та сприяє їхньому швидкому одужанню.
З дня заснування, саме з 1946 року, госпіталь розміщувався в приміщеннях обласної психоневрологічної лікарні ім. академіка О.І. Ющенка, а з 1983 р. – розташувався в спеціально побудованому 4-поверховому лікувальному корпусі. В 2001 р. побудовано реабілітаційний корпус госпіталю з харчоблоком, їдальнею та конференцзалою, який з'єднаний критим переходом з основним корпусом. З 1987 р. госпіталь очолює Заслужений лікар України Валерій Вікторович Бабійчук.
В госпіталі працює 59 лікарів та 178 медичних працівників з середньою медичною освітою, на базі госпіталю розміщені: кафедра госпітальної терапії, госпітальної хірургії, анестезіології та реанімації Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Госпіталь є навчальною базою інтернатури Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова та Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К. Заболотного.
На варті здоров’я ветеранів
Протягом 15 років на базі обласного клінічного госпіталю практикується проведення тематично-оздоровчих семінарів за участю голів районних (міських) організацій інвалідів, ветеранів Вітчизняної війни та Збройних Сил України. На цих семінарах лідери ветеранських організацій Вінниччини обмінюються досвідом роботи, зустрічаються з керівниками обласної влади, управлінь обласної державної адміністрації і одночасно проходять лікування.

На варті здоров’я ветеранів
Не забули фахівці про сучасну медичну апаратуру та обладнання, що так необхідні для покращення діагностичного та лікувального процесів. Серед найсучасніших апаратів: комп'ютерний апарат для лазеротерапії, ультразвуковий діагностичний комплекс, фіброгастроскопічний комплекс, апарат для гідроколонотерапії, офтальмологічний комплекс, апарат для низькочастотної магнітно-резонансної терапії, апарат для проведення ендохірургічних операцій, ультразвуковий ехоофтальмоскоп, факоемульсифікатор, магнітотурботрон, сучасні гідромасажні ванни, масажні крісла, фізіотерапевтичні апарати.
Це дає можливість проводити обстеження та лікування хворих на високому рівні. Щорічно у госпіталі оздоровлюється понад 5 тисяч ветеранів війни. У госпіталі працює хірургічна служба. Щорічно фахівці-хірург виконують близько 2000 операцій.
На варті здоров’я ветеранів
Офтальмологічне відділення проводить високотехнологічне сучасне оперативне та консервативне лікування захворювань очей. Якщо пацієнта потрібно пройти обстеження – вони звертаються до терапевтичної служби госпіталю. Також у закладі активно працює неврологічне відділення, відділення нетрадиційної медицини, ендоскопічний кабінет, рентгенкабінет, кабінет психотерапевта, а також кабінет функціональної діагностики. Його мета – це діагностика, консультації та організаційно-методична робота з питань інструментальної діагностики захворювань і функціонального стану серцево-судинної, бронхо-легеневої, нервової систем хворих.
Тож, кожен пацієнт у госпіталі може розраховувати на чуйне, уважне ставлення до себе та своїх проблем.
На варті здоров’я ветеранів

Прес-центр ДОЗ та К ОДА

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.