Неврологічне відділення №1 та №2

Неврологічне відділення розгорнуте на 40 ліжок.
Завідувач відділення Коцюк Н.Б., лікар вищої кваліфікаційної категорії, під керівництвом якої працює 3 кваліфікованих лікарі-невропатологи.
Відділення спеціалізується на діагностиці та лікуванні цереброваскулярної патології, дегенеративних захворювань хребта та інших неврологічних хвороб, серед яких хвороба Паркінсона, мігрень, неврастенія, епілепсія, наслідки черепно-мозкової та спінальної травм. Специфіка геріатричної неврології полягає в тому, що пацієнти переважно мають хронічні захворювання. Неврологічне відділення співпрацює із кафедрою неврології Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, консультації проводять завідувач кафедри, професор Московко С.В. та обласний невролог Бородій О.М.
Широко використовуються допоміжні методи обстеження, серед яких: ультразвукове дослідження екстракраніальних та інтракраніальних судин, електронейроміографія, електроенцефалографія, реоенцефалографія тощо.
Лікарі неврологічного відділення співпрацюють з відділенням магнітно-резонансної томографії обласної клінічної лікарні
ім. М.І. Пирогова.

ГалереяГромадська позиція.ГалереяКонкурс по благоустрою территорії

Найширший спектр фізіотерапіїї