Новини

У цьому розділі ви можете дізнатись про новини госпіталю та статті про нас у ЗМІ.

Зі святом!

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми віддаємо шану тим, хто у жорстокій битві виборював свободу і захищав рідну землю від ворогів. Ми в у боргу перед героями життя яких жорстоко обірвала війна. На превелике щастя є можливість сьогодні вітати тих хто прошов пекло війни, хто лишився живим і знає справжню ціну Перемоги. Сьогодні героями стають нащадки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю, українські воїни, які захищають Україну на сході.

Читати повністю...

З Великоднем!

Хай світле свято Великодня Приносить ласку Вам Господню! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Читати повністю...

Третій майстер-клас: написання Великодньої писанки

Ось пройшов третій майстер-клас. На цей раз, усі бажаючі мали змогу долучитись до таїнства виготовлення традиційної Великодньої писанки. Як і на попередніх МК, поєдналися вправи для психоемоційного розвантаження, для розвитку дрібної моторики рук, спілкування у колі дуже різних людей, та при цьому і приготування до найзначушого, серед Християн свята.

Читати повністю...

Другий майстер-клас: "Озеленення"

Сьогодні ми знову поєднували корисне з приємним. Висаджували саджанці -«озеленювали» територію, себе, дім власної душі. Посадивши деревце чи іншу рослинку, кожен з нас отримав нову надію, віру і світлий погляд у майбутнє. Було весело, а головне – приємно. Окрім цікавих спогадів для себе, кожен залишив радість, що зростатиме і приноситиме користь для інших.

Читати повністю...

3 8 березня!

Шановні Жінки, дівчатка, дівчаточки та любі наш бабусі! Ми щиро вітаємо вас! Нехай кожен ваш день буде таким весняним радісним, а у серці завжди панує любов!

Читати повністю...

"Лицарям добра" Руслана Лоцман

Абсолютно неймовірна за своєю енергетикою, чарівна "комбат Маруся", своїми піснями просто "піднімала

Читати повністю...

Різдвяні колядки від Вінницької Єпархїї УПЦ

16 січня 2017 Митрополит Симеон разом з хором духовенства відвідав госпіталь. Відбувся концерт колядок та духовних піснеспівів. Серед глядачів, які були присутні в актовому залі, були пацієнти та персонал госпіталю. Митрополит Симеон привітав усіх присутніх з Різдвяними святами. Після вітального слова владики, на сцену піднявся хор духовенства. Разом з владикою священики виконали низку колядок та різдвяних пісень. Після цього митрополит Симеон відвідав храм преподобного Лаврентія Чернігівського, який діє при госпіталі.

Читати повністю...

Алея писанок

У Вінниці відкрили алею писанок із зображенням ікон 1 листопада на території Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни відкрили алею писанок із зображенням ікон.

Читати повністю...

Архів

Читати повністю...

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.