Новини

У цьому розділі ви можете дізнатись про новини госпіталю та статті про нас у ЗМІ.

Медичну реформу ухвалено. Які зміни чекають на українців? (публікація МОЗ України)

Відбулася історична подія для України. Верховна Рада України ухвалила медичну реформу. Народні депутати ухвалили у другому читанні законопроект №6327, що докорінну змінює систему охорони здоров’я. У першому читанні парламентарі також проголосували за законопроект №6604, що забезпечує фінансування реалізації медичної реформи з державного бюджету. Це означає, що з 2018 року в Україні починає працювати національна страхова система, яка буде покривати лікування кожного українця. Медична реформа розпочнеться зі змін фінансування первинної медичної допомоги.

Читати повністю...

До Дня захисника України та Дня Українського козацтва

Чудовий концерт подарувала госпіталю народна артистка України НАДІЯ ШЕСТАК! До Дня захисника України та Дня Українського козацтва

Читати повністю...

Зі святом!

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми віддаємо шану тим, хто у жорстокій битві виборював свободу і захищав рідну землю від ворогів. Ми в у боргу перед героями життя яких жорстоко обірвала війна. На превелике щастя є можливість сьогодні вітати тих хто прошов пекло війни, хто лишився живим і знає справжню ціну Перемоги. Сьогодні героями стають нащадки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю, українські воїни, які захищають Україну на сході.

Читати повністю...

Архів

Читати повністю...

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.