Офтальмологічне відділення

oftalm

Офтальмологічне відділення функціонує з 2001 року, має чотири палати на 10 ліжок, окрему операційну і перев'язувальний кабінет.

Завідувач відділення Павлюк С.В., лікар вищої кваліфікаційної категорії, та 2 лікарі-офтальмологи вищої кваліфікаційної категорії проводять високотехнологічне сучасне оперативне та консервативне лікування захворювань очей. Середній медичний персонал налічує 10 медичних сестер, серед них 3 бакалаври, 5 з вищою та 3 з першою кваліфікаційною категорією. Консультативну допомогу надає доцент кафедри офтальмології Раїнчик Віра Юліанівна. Лікарі регулярно відвідують міжнародні і українські конференції, конгреси, з'їзди; підвищують свою кваліфікацію на тематичних і атестаційних курсах в провідних клініках.
Офтальмологічне відділення
Відділення оснащене сучасним імпортним обладнанням, що дає змогу проводити повне діагностичне обстеження, моніторинг (нагляд в динаміці) і комп'ютерну реєстрацію даних пацієнта. При огляді визначається гострота зору, рефракція зору, визначається необхідна корекція зору, безконтактна тонометрія, комп’ютерна периметрія (визначення поля зору), проводиться біомікроскопія, огляд очного дна (офтальмоскопія), ультразвукове сканування.
Офтальмологічне відділення
В офтальмологічному відділенні Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни проводяться консультації з метою діагностики і лікування захворювань очей та хірургічне лікування захворювань очей:

 • катаракти (видалення мутного кришталика із заміною на штучний кришталик),
 • глаукоми( з допомогою лазера, хірургічно і імплантація фільтруючих пристроїв),
 • помутніння скловидного тіла при гемофтальмах, проліферативній діабетичній рети-нопатіі, при увеітах,
 • патології сітківки: відшарування сітківки, макулярні розриви, субретинальні неовас-кулярні мембрани, епіретинальні фібрози,
 • діабетичні ураження сітківки (лазерне лікування і хірургічне лікування)
 • пластичні операціі при захворюваннях шкіри повік, слизової оболонки та сльозови-відного апарату.
  Офтальмологічне відділення
  Операції проводяться на сучасному високотехнологічному обладнання провідних імпортних фірм: Alcon, Tacagi, Baush. Під час операцій використовуються якісні сертифіковані витратні матеріали і одноразовий інструментарій.
  Перебуваючи в багатопрофільному лікувальному закладі – Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни, пацієнти мають можливість отримати консультації інших спеціалістів: терапевта, хірурга, ортопеда. Крім того у госпіталі працює сучасно обладнана лабораторія і фізіотерапевтичне відділення.
  З питаннями звертайтеся в офтальмологічне відділення Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни за телефоном:
  (0432)55-07-93, моб. 097-49-656-49 Павлюк Світлана Валеріївна;
  моб. 067-39-569-45 Будзинська Інна Володимирівна.

Офтальмологічне відділення
Високий професіоналізм, сучасне новітнє обладнання, чуйне і доброзичливе ставлення до пацієнтів – характерні риси офтальмологічного відділення.

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.