Ольга Богомолець «Люди допомагають людям»

В рамках благодійного проекту «Люди допомагають людям» Вінницьку область з робочим візитом відвідала Ольга Богомолець – Радник Президента, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. Ольга Богомолець «Люди допомагають людям»

За час перебування на Поділлі народний депутат встигла поспілкуватися з представниками громадських організацій, волонтерами, представниками влади міста й області, а також журналістами. Розпочала свій візит Радник Глави держави з офіційної зустрічі з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм, головою обласної ради Сергієм Свитком та в.о. Вінницького міського голови Сергієм Моргуновим.
В облдержадміністрації Ольга Богомолець зустрілася з членами родин загиблих героїв АТО, волонтерами, представниками громадських та ветеранських організацій області. Народний депутат презентувала механізми та можливості платформи «Люди допомагають людям». Це благодійна громадська інтернет-платформа адресної допомоги непрацездатним членам сім’ї загиблого або зниклого безвісти внаслідок трагічних подій на Майдані і військових дій на сході України.
-Такі люди найбільш вразливі тому, що вони втратили близьку людину і самі не можуть себе забезпечити матеріально. Це неповнолітні діти, люди похилого віку, інваліди та молоді мами, які виховують дітей віком до трьох років. Мета платформи – надавати допомогу сім’ям, що втратили годувальників внаслідок подій Революції Гідності та військових дій на сході України, – зазначила Ольга Богомолець.
Народний депутат презентувала також «Робочий зошит: «Програма самоуправління для військового». Методичка розроблена у співпраці з українськими та американськими психологами. Її прзначення – допомога колишнім бійцям у подоланні наслідків посттравматичного стресового розладу.
- Перевагою платформи відносно інших благодійних проектів є те, що допомога надається адресно, безпосередньо на рахунок сім'ї, оминаючи посередників, благодійні фонди та інші організації. Зводиться до мінімуму можливість махінацій і спекуляцій з коштами. Це дозволить вирівняти баланс допомоги різним учасникам проекту та уникнути зловживань у сфері благодійної допомоги, – відзначила народний депутат.Люди помогають людям
Наостанок, Ольга Богомолець ознайомилася з роботою двох медичних закладів нашого краю: Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України та Обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни. В обох установах відвідала учасників АТО, котрі знаходяться там на реабілітації після поранень.
Ольга Богомолець «Люди допомагають людям»
Ольга Богомолець «Люди допомагають людям»

Ольга Богомолець «Люди допомагають людям»

Ольга Богомолець «Люди допомагають людям»

22.05.2015 Прес-центр ДОЗ та К ОДА

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.