Особлива увага медичному обслуговуванню ветеранів війни

Особлива увага медичному обслуговуванню ветеранів війни

10 жовтня на Вінниччині розпочала роботу нарада начальників госпіталів для ветеранів війни «Медичне забезпечення ветеранів війни в умовах реформи охорони здоров»я та виконання заходів з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні».
Учасників наради привітали: від облдержадміністрації та обласної Ради заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, представник Департаменту ОЗ та К ОДА Віктор Середа, директор Українського державного центру ветеранів війни Юрій Гріненко. Начальник Вінницького обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни Валерій Бабійчук ознайомив учасників наради з матеріальною базою та організацією роботи госпіталю.
З основною доповіддю «Стан і перспективи розвитку в умовах медичної реформи стаціонарної медичної допомоги ветеранам війни у госпіталях України» виступив директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни Юрій Гріненко, який загострив увагу присутніх в покращенні якості надання медичної допомоги ветеранам війни в умовах реформування медичної галузі в Україні.
Особливу увагу присутніх та жваве обговорення викликали доповідь доктора медичних наук ДУ «Інституту геронтології ім..Д.Ф.Чоботарьова» НАМН України Ліани Купраш щодо використання фармако-економічного аналізу для оптимізації стаціонарної допомоги в госпіталях України» та виступ Миколи Литвиненка, начальника Кременчуцького обласного госпіталю для інвалідів війни «Розробка та затвердження єдиного табеля оснащення структурних підрозділів для госпіталів України».
Велику увагу учасники наради приділили обговоренню заходів з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр. і «Проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав».

10.10.2013 www.vin.gov.ua

Галерея

ГалереяГромадська позиція.ГалереяКонкурс по благоустрою территорії

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапіїї
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони:
+38(0432)55-07-95 - заступник начальника госпіталю з медичної частини
+38(0432)55-07-94 - рецепція
Факс +38(0432)55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Facebook: www.facebook.com/vokgvv/notifications/
Внутрішньогоспітальний портал.