КНП "Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни
Вінницької обласної Ради"
Наші послуги
 
     Шановні мешканці Вінниччини!
     У нашому консультативно-діагностичному центрі Ви можете скористатися перевагами Програми медичних гарантій і безкоштовно пройти обстеження.
     Лікарі-консультанти (терапевт, невролог, ендокринолог, кардіолог, хірург, уролог, офтальмолог, отоларинголог, гінеколог та ін.) проводять диференційно-діагностичний комплекс методів, відповідно до розроблених алгоритмів обстеження по кожній нозологічній патології і можливостей функціональних підрозділів центру. Видають консультативні висновки з рекомендаціями щодо подальшого лікування пацієнтів.
Наші лікарі приймають хворих, які звертаються в центр, як за попереднім записом, так і в день звернення. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 063-165-67-70 з 8:30 до 12:00.
Платні послуги
 
Згідно розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 29 січня 2021 року №54 "Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством "Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної Ради" підприємство надає платні послуги.
Договір про надання платних медичних послуг.
Заява про приєднання до публічного договору з метою отримання медичних послуг.

 
  АДРЕСА:
  21037, м.Вінниця, вул. Пирогова, 109А
 
Ми на карті міста
ТЕЛЕФОНИ:
(0432)68-22-92,
(0432)55-07-89
  E-mail:
  vokgvv@ukr.net
  vokgvv@gmail.com