Психологічна реабілітація учасників АТО

У госпіталі ветеранів війни проводиться психологічна

реабілітації учасників АТО, яку виконують два лікарі-психологи: КУЛІНСЬКА Олена Сергіївна та САВЄЛЬЄВА Ольга Миколаївна.
У багатьох учасників АТО, що поступають до нас на лікування, діагностуємо посттравматичний стресовий розлад, депресія, тривожність, неврастенія.
Спочатку вони проходять тестування (медико-психологічна діагностику), ми визначаємо їхній стан, відповідно призначаємо психокорекцію.
Використовуємо різні методики, в тому числі і м’язову релаксацію по Джекобсону (тут чергуються напруження і розслаблення, що особливо підходить нашій категорії пацієнтів, які зазнали стрес).
Також ми проводимо різноманітні майстри-класи у кімнаті творчості. Мужні, стримані чоловіки не відразу відкриваються для творчих занять. Але згодом …

Психологічна реабілітація учасників АТО
Малювання, декупаж, різноманітні декоративні вироби, писанкарство, топіарії, аплікації. Всіх жанрів декоративно-прикладного мистецтва, що пропонуємо бійцям не перелічити, але вони охоче занурюються у творчість, проходячи психологічну реабілітацію після виснажливих воєнних буднів. А оговтатись від пережитого їм вкрай необхідно. На самоті чи колективно, під керівництвом досвідчених фахівців (а уроки майстерності тут час від часу викладають справжні професіонали) хлопці занурюються у цілющу атмосферу творчості. І …зцілюються.
Усі неврози йдуть у творчість. Можливість в арт-терапії необмежені. Минають страхи, дратівливість, хлопці стають спокійнішими.
З яким захопленням, ретельністю і натхненням чоловіки малюють, майструють, розфарбовують. Якщо подивитись як теплішають їх обличчя і відтаюють серця, розумієш всю доречність нетривіального підходу, а саме арт-терапії.

Майстер-клас №18 "Казкотерапія"

Читати повністю...

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.