Рентген кабінет

Рентгенкабінетом госпіталю завідує Сташок О.Д., лікар вищої кваліфікаційної категорії. В його підпорядкуванні працюють 2 рентгенлаборанти вищої кваліфікаційної категорії. Рентгенкабінет працює згідно ліцензії на провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання у сфері використання ядерної енергії.
Сташок О.Д., лікар вищої кваліфікаційної категорії.
Регулярно проводиться індивідуальний дозиметричний контроль для персоналу категорії «А» а також проводиться перевірка знань з радіаційної безпеки у працівників рентгенкабінету комісією з перевірки знань з радіаційної безпеки на базі обласного клінічного онкологічного диспансеру.
Кабінет оснащений сучасною апаратурою, завдяки якій пацієнти можуть отримати якісне обстеження як у самому кабінеті, так і за допомогою пересувних рентгенапаратів в операційних палатах та палатах важко хворих (нетранспортабельних).
Рентген кабінет
Завдяки професіоналізму працівників пацієнти мають можливість пройти рентгенологічні обстеження органів грудної клітки, серця з контрастуванням стравоходу, нирок, органів черевної порожнини, кістково-суглобової системи, сечостатевої системи та дослідження інших органів. Щорічно в кабінеті обстежуються більше 6-ти тисяч пацієнтів.

Галерея

ГалереяГромадська позиція.ГалереяКонкурс по благоустрою территорії

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапіїї
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони:
+38(0432)55-07-95 - заступник начальника госпіталю з медичної частини
+38(0432)55-07-94 - рецепція
Факс +38(0432)55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Facebook: www.facebook.com/vokgvv/notifications/
Внутрішньогоспітальний портал.