Стоматологія

Стоматологічна служба.

стоматологічна допомога
На базі Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни надається стоматологічна допомога пацієнтам, які її потребують. Забезпечують стоматологічне лікування 4 лікарі-стоматологи, 1 медична сестра та 2 зубних техніки.
В терапевтичному кабінеті стоматологічної служби пацієнти можуть отримати такі послуги, як сучасне ендодонтичне лікування зубів; реставрації зубів за сучасними методиками; профілактика і лікування хвороб пародонтиту, лікування пародонтозу, профілактика та лікування захворювань СОПР; професійна гігієна порожнини рота; здійснюється терапевтична підготовка пацієнтів до подальшого ортопедичного лікування, протезування.
В стоматологічному хірургічному кабінеті проводиться видалення зубів будь-якого рівня складності з використанням сучасних знеболюючих засобів, а також діагностика та лікування запальних процесів щелепно-лицьової ділянки, усунення постекстракційних ускладнень.
Лікувальні і профілактичні заходи направлені на комплексну роботу з пацієнтами та здатні забезпечити відновлення жувальної ефективності; естетичної повноцінності; морфологічної цілісності зубопротезного апарату; запобігання виникненню вторинних деформацій та усунення провокуючих факторів.
Все здійснюється завдяки застосуванню знімних чи незнімних конструкцій таких як: вкладки, коронки, мостоподібні протези, знімні часткові та повні протези.

Галерея

ГалереяГромадська позиція.ГалереяКонкурс по благоустрою территорії

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапіїї
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони:
+38(0432)55-07-95 - заступник начальника госпіталю з медичної частини
+38(0432)55-07-94 - рецепція
Факс +38(0432)55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Facebook: www.facebook.com/vokgvv/notifications/
Внутрішньогоспітальний портал.