Терапевтична служба

Терапевтична служба госпіталю представлена трьома терапевтичними відділеннями, кожне розгорнуто на 40 ліжок.
У терапевтичних відділеннях пацієнтам надають медичну допомогу 9 лікарів-терапевтів, серед них 8 лікарів вищої кваліфікаційної категорії.
Завдяки доброзичливому ставленню лікарів, пацієнти почувають себе комфортно, їх завжди вислухають та поспівчувають.
Середній медичний персонал налічує 43 працівника, серед яких 8 бакалаврів, 18 вищої кваліфікаційної категорії та 6 – першої категорії. Консультативну допомогу надає Колесник О.М., кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини № 3 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Терапевтичне відділення №1

Терапевтичне відділення №1

Відділення очолює Бабійчук Тетяна Володимирівна. Ємність відділення 45 ліжко-місць, палати на 2,3 та 6 ліжок. Кожна палата має обладнана необхідними меблями, телевізором і холодильником, а також має санвузол обладнаний сидячими ваннами і душем. У холі хворі мають місця відпочинку, великий телевізор, акваріум із рибками, шахи та інше.

Читати повністю...

Терапевтичне відділення №2

T2-post

Відділення очолює Павлюк Г.Г., лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії Ємність відділення 45 ліжко-місць, палати на 2,3 та 6 ліжок. Кожна палата має обладнана необхідними меблями, телевізором і холодильником, а також має санвузол обладнаний сидячими ваннами і душем. У холі хворі мають місця відпочинку, великий телевізор та інше.

Читати повністю...

Терапевтичне відділення №3

T3-post

Відділення очолює Шулікіна Л.С., лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, лікар-ендокринолог першої кваліфікаційної категорії. Ємність відділення 45 ліжко-місць, палати на 2,3 та 6 ліжок. Кожна палата має обладнана необхідними меблями, телевізором і холодильником, а також має санвузол обладнаний сидячими ваннами і душем. У холі хворі мають місця відпочинку, великий телевізор, шахи та інше.

Читати повністю...

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.