В обласному госпіталі для інвалідів ВВв відкрили сучасний кабінет лікувальної фізкультури

В обласному госпіталі для інвалідів ВВв відкрили сучасний кабінет лікувальної фізкультури

Протягом минулого року у Вінницькому обласному клінічному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни проведено реконструкцію фізіотерапевтичного відділення з прибудовою залу лікувальної фізкультури для покращення реабілітаційного лікування ветеранів війни. На реалізацію цього проекту обласна влада виділила 850 тисяч гривень.

Вінницький обласний клінічний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни єдиний в Україні, який має відділення реабілітаційного лікування, створене ще 2001 року. Вже тоді існував задум відкрити при ньому окремий кабінет лікувальної фізкультури, - ділиться головний лікар закладу Валерій Бабійчук, - проте на реалізацію бракувало коштів. Він повідомив, що тренажерний зал обладнаний сучасним обладнанням і тренажерами, які відрізняються високою якістю, безпечністю, функціональністю і комфортом, меблями, шведськими стінками, біговими доріжками, спортивним інвентарем. Тут працюватимуть досвідчені спеціалісти з фізичної реабілітації та лікарі з лікувальної фізкультури і спортивної медицини.

Щорічно в госпіталі лікується близько 6-ти тисяч пацієнтів. Це ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій та прирівнені до них категорії. В основному це люди похилого віку, які мають проблеми зі здоров’ям, а особливо з опорно-руховим апаратом. Тому відкриття такого кабінету було на часі, - стверджує директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Лідія Діденко.

Оглянути нову залу приїхала і Любов Спірідонова, яка привітала колектив госпіталю з новорічними святами та оновленням відділення реабілітаційного лікування. Заступник голови облдержадміністрації зазначила: турбота про ветеранів Великої Вітчизняної війни має бути постійною і системною.

"Досвід Вінниччини показує, що європейські стандарти відновного лікування можуть бути ефективно впроваджені в нашій державі. З відкриттям лікувально-фізкультурного комплексу госпіталь зможе надавати комплексну реабілітацію – проводити заняття із лікувальної фізкультури за новітніми європейськими методиками, " - наголосила Любов Спірідонова.

Окрім привітань Любов Спірідонова передала керівництву медичного закладу кошти від державно-приватного партнерства, а це 87 тисяч гривень, які підуть на обладнання.

Наразі база кабінету ЛФК поповнилась 18-ма сучасними тренажерами.

Інструктор лікувальної гімнастики Олена Маруняк каже: дозовані навантаження призначаються з урахуванням стану здоров’я хворого, тому займатися тут пацієнти можуть тільки після консультації з лікарем. 78-річна Надія Лисенко – інвалід І групи загального захворювання лікується у госпіталі щорічно. У відкритті такого кабінету вбачає великий плюс. Приходить сюди займатись із задоволенням.

Тож тепер Надія Андріївна обіцяє освоїти нові тренажери, аби триматися в тонусі, бо рух - це життя.

14.01.2014 vodtrk.com.ua

Галерея

ГалереяГромадська позиція.ГалереяКонкурс по благоустрою территорії

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапіїї
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони:
+38(0432)55-07-95 - заступник начальника госпіталю з медичної частини
+38(0432)55-07-94 - рецепція
Факс +38(0432)55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Facebook: www.facebook.com/vokgvv/notifications/
Внутрішньогоспітальний портал.