Відділення та лікарі

Відділення та лікарі
(станом на початок 2015р)
Рівень кваліфікації лікарів
Рівень кваліфікації середнього медперсоналу
Відділення та лікарі

Терапевтична служба

Терапевтична служба госпіталю представлена трьома терапевтичними відділеннями, кожне розгорнуто на 40 ліжок. У терапевтичних відділеннях пацієнтам надають медичну допомогу 9 лікарів-терапевтів, серед них 8 лікарів вищої кваліфікаційної категорії. Завдяки доброзичливому ставленню лікарів, пацієнти почувають себе комфортно, їх завжди вислухають та поспівчувають. Середній медичний персонал налічує 43 працівника, серед яких 8 бакалаврів, 18 вищої кваліфікаційної категорії та 6 – першої категорії. Консультативну допомогу надає Колесник О.М., кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини № 3 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Читати повністю...

Фізіотерапія, процедурні кабінети

В комплексі з терапевтичним лікуванням проводяться фізіотерапевтичні процедури, які пацієнти можуть отримати у фізіотерапевтичному відділені.

Читати повністю...

Неврологічне відділення

На сьогоднішній день госпіталь має два неврологічних відділення. За результатами наради у директора Департаменту охорони здоров'я з метою оптимізації лікувального процесу відпрацьований перспективний план роботи госпіталю на 2016 рік, в якому передбачено перепрофілізовані ліжка відділення нетрадиційної медицини (10 л.) в відділення неврології №2 (20 л.)

Читати повністю...

Хірургічне відділення

Хірургічне відділення розгорнуто на 40 ліжок, завідувач відділення Воровський О.О., лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Читати повністю...

Офтальмологічне відділення

oftalm

Офтальмологічне відділення функціонує з 2001 року, має чотири палати на 10 ліжок, окрему операційну і перев'язувальний кабінет.

Читати повністю...

Нетрадиційна медицина

Поряд із традиційними методами лікування в госпіталі застосовується нетрадиційна та народна медицина, методи якої впроваджують лікарі відділення нетрадиційної медицини. Відділення розгорнуто на 10 ліжок. Завідувач відділення Бабійчук Л.В.- лікар першої кваліфікаційної категорії. Діагностику по методу Фолля, акупунктурну діагностику та інше проводить лікар вищої кваліфікаційної категорії з нетрадиційних методів лікування. Спеціалісти відділення застосовують у своїй практиці різноманітні методи нетрадиційної медицини, постійно впроваджують нові методики лікування. Проводиться електропунктурна діагностика по методу Фоля, що дозволяє провести скринінг-обстеження організму, виявити мікробних агентів, радіаційний вплив та інші види інтоксикацій. Широко застосовується акупунктура – традиційний китайський метод лікування неврологічних захворювань від невриту до складних захворювань хребта, а також електроакупунктура – швидкий та ефективний метод лікування різних больових синдромів. Для очищення крові при загостреннях ревматоїдного артриту, подагри, міастенії та інших захворювань застосовується мембранний плазмаферез. При захворюваннях вен та артерій нижніх кінцівок ефективним є пневмомасаж.

Читати повністю...

Стоматологічна служба

На базі Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни надається стоматологічна допомога пацієнтам, які її потребують. Забезпечують стоматологічне лікування 4 лікарі-стоматологи, 1 медична сестра та 2 зубних техніки. В терапевтичному кабінеті стоматологічної служби пацієнти можуть отримати такі послуги, як сучасне ендодонтичне лікування зубів; реставрації зубів за сучасними методиками; профілактика і лікування хвороб пародонтиту, лікування пародонтозу, профілактика та лікування захворювань СОПР; професійна гігієна порожнини рота; здійснюється терапевтична підготовка пацієнтів до подальшого ортопедичного лікування, протезування. В стоматологічному хірургічному кабінеті проводиться видалення зубів будь-якого рівня складності з використанням сучасних знеболюючих засобів, а також діагностика та лікування запальних процесів щелепно-лицьової ділянки, усунення постекстракційних ускладнень. Лікувальні і профілактичні заходи направлені на комплексну роботу з пацієнтами та здатні забезпечити відновлення жувальної ефективності; естетичної повноцінності; морфологічної цілісності зубопротезного апарату; запобігання виникненню вторинних деформацій та усунення провокуючих факторів. Все здійснюється завдяки застосуванню знімних чи незнімних конструкцій таких як: вкладки, коронки, мостоподібні протези, знімні часткові та повні протези.

Читати повністю...

Діагностичні кабінети, лабораторія

Читати повністю...

Кабінет психотерапевта

Покращити свій психоемоційний стан пацієнти можуть в кабінеті психотерапії, де проводяться психодіагностика, психокорекція (індивідуальна, групова), профілактика психічних розладів.

Читати повністю...

Психологічна реабілітація учасників АТО

У госпіталі ветеранів війни проводиться психологічна реабілітації учасників АТО, яку виконують два лікарі-психологи: КУЛІНСЬКА Олена Сергіївна та САВЄЛЬЄВА Ольга Миколаївна. У багатьох учасників АТО, що поступають до нас на лікування, діагностуємо посттравматичний стресовий розлад, депресія, тривожність, неврастенія. Спочатку вони проходять тестування (медико-психологічна діагностику), ми визначаємо їхній стан, відповідно призначаємо психокорекцію. Використовуємо різні методики, в тому числі і м’язову релаксацію по Джекобсону (тут чергуються напруження і розслаблення, що особливо підходить нашій категорії пацієнтів, які зазнали стрес). Також ми проводимо різноманітні майстри-класи у кімнаті творчості. Мужні, стримані чоловіки не відразу відкриваються для творчих занять. Але згодом …

Читати повністю...

Бібліотека

Бібліотека в обласному госпіталі створена в 1983 році, коли госпіталь перемістився в новозбудований лікувальний корпус. Фонд бібліотеки - більш ніж 5000 книг (художня та медична література). Передплачуються періодичні видання: "Вінниччина","Подолія","Ваше здоров'я","Урядовий кур'єр","Праця і зарплата","Нові медичні технології","Аптека Галицька", "Вінницька газета" (цей перелік з часом змінюється). Редакція газети "33 канал" протягом останніх років надає безкоштовно 100 екз. свого видання для хворих. Тож дізнатись новини, чи провести час із цікавою книжкою у госпіталі нескладно. Для отримання рідкісних видань або специфічної медичної літератури, бібліотека співпрацює з вінницькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. К.А.Тімірязєва та бібліотекою ВНМУ ім. М.І.Пирогова

Читати повністю...

Галерея

Громадська позиція.ГалереяБджололікування

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапії
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони: +38(0432) 55-07-94
68-22-92
Факс +38(0432) 55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Сторінка у фейсбуці

Внутрішньогоспітальний портал.