Жовто-блакитний символ України – чотирьохметровий тризуб

Жовто-блакитний символ України – чотирьохметровий тризуб
Жовто-блакитний символ України – велетенський чотирьохметровий тризуб – встановили при вході до Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів Великої Вітчизняної війни. Над його виготовленням два тижні поспіль працювали зварювальники шпиталю. Матеріали для залізної скульптури надали благодійники.

Слюсар-ремонтник госпіталю В’ячеслав Лудан, каже, що робота була копіткою, адже виставити листи металу, правильно поділити їх на сегменти під силу не кожному зварювальнику. Коли форму вирізали почали укріплювати її діагональними осями, а потім взялися до оздоблювальних робіт. Працювали понаднормово, щоб завершити всі роботи до холодів.

Встановлювали символ країни майже півторадесятка працівників закладу, адже важить герб понад 400 кілограм. Начальник Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів Великої Вітчизняної війни Валерій Бабійчук переконаний, що символ України підійматиме дух його підопічним, прискорюватиме їхнє одужання і даруватиме гарний настрій відвідувачам.

«Більшість наших пацієнтів – це ветерани та інваліди Великої Вітчизняної війни, – каже Валерій Бабійчук. – Ви не уявляєте, як їм важко споглядати за подіями, які нині відбуваються на сході країни. Для того, щоб подарувати нашим підопічним надію у світле майбутнє, ми облаштували на території закладу так звану патріотичну галявину. Тут розташовані різні скульптури: голуби миру, планета Земля із жовто-блакитною Україною, висаджені квіти у національних кольорах. Та окрасою цього місця, безумовно, є тризуб».

Колектив закладу має надію, що велетенський герб увійде до Книги рекордів України. Відповідні документи та фотоматеріали вже надіслали до Києва.

www.day.kiev.ua
Відео

Галерея

ГалереяГромадська позиція.ГалереяКонкурс по благоустрою территорії

Про госпіталь

Найкращі спеціалісти
Сучасна техніка
Новітні методики
Найширший спектр фізіотерапіїї
Стаціонар на 220 койко-місць
Парк і зони відпочинку

мапа сайту

Контакти

Адреса вул. Пирогова, 109 А,
м. Вінниця, Україна, 21005
Наші телефони:
+38(0432)55-07-95 - заступник начальника госпіталю з медичної частини
+38(0432)55-07-94 - рецепція
Факс +38(0432)55-07-89
E-mail: vokgvv@i.ua
Facebook: www.facebook.com/vokgvv/notifications/
Внутрішньогоспітальний портал.